Putovní výstava fotografií nadace RVV v Praze

« zpět
28.11.2011 / 10:08

Vlaďka krátce pohovořila ke všem přítomným a mimo jiné popřála všem nádherné Vánoce plné klidu a pohody. Patronka nadace je rovněž jednou z tváří putovní výstavy. Vzácnými hosty vernisáže byli Pavla Hodková, Petr Vlasák, zpěvák Norbert Peticzký, akci moderoval Honza Musil.

V průběhu vernisáže byl také předán šek s částkou, jež se podařila vybrat v průběhu roku díky putovní výstavě. Výtěžek putuje na konto Laboratoře experimentální medicíny v Olomouci (http://lem.ocol.cz/) , která se zabývá výzkumem protinádorových léčiv.

Návštěvníci si budou moci prohlédnout výstavu od 26.11.2011-2.1.2012

Vzhledem k úspěchu putovní výstavy jsme se rozhodli pokračovat v tomto projektu i v roce 2012. První zastávkou bude OC Olympia v Teplicích.

Putovní výstava fotografií Pavly Hodkové za podpory Jana Saudka navazuje na úspěšný rok 2010, kdy putovala po různých městech České republiky s jasným cílem: pomoci nadaci Rakovina věc veřejná (www.vecverejna.cz).

Modelem byly autorce osobnosti mediálně známé, stejně jako osobnosti neznámé. Všechny ale mají jedno společné – rakovinu. A ta si, jak známo, nevybírá. 

Na fotografiích můžete vidět Vlaďku Erbovou, Karolínu Švendovou, Petra Vlasáka, Renátu Jiráskovou, Dagmar Mirošovou, Danu Sedlákovou, Jana Saudka, Helenu Štáchovou, Renatu Grmolenskou, Terezu Černochovou, Martu Jandovou, Miroslavu Huskovou, Kristýnu Frejovou, Martinu Huskovou, Ladislava Freje, Arnošta Vaníčka, Olgu Šípkovou, Václava Krejčíka, Ondřeje Horáka, Honzu Musila, Láďu Kerndla, László Jankovicse, Marii K. Novotnou, Bohdanu Novotnou, Terezu Kerndlovou, Báru Nesvadbovou, Michaela Hofbauera, Annu K, Pavlu Hodkovou, Lidku Gérovou, Danu Kolátorovou, Simonka Salačovou, Hanu Hanušovou.

 

Vernisáž fotografií Vlaďka ErbováVlaďka Erbová s dcerou Viktorkou