Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka na dětské onkologii

« zpět
19.12.2011 / 14:17

Ve středu 14. prosince 2011 ve 13 hodin navštívili již podruhé patronka a tvář nadace Rakovina věc veřejná Vlaďka Erbová a fotbalista AC Sparta Tomáš Řepka Fakultní nemocnici v Olomouci.
Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka přijeli na onkologické oddělení Dětské kliniky FN v Olomouci s cílem navštívit, potěšit a obdarovat malé pacienty pěknými dárky. Většinu dárků pro onkologické oddělení věnovala firma s hračkami -  společnost Zapf Creation ČR.  Vlaďka Erbová nafotila těhotenskou módu a měla možnost honorář vyměnit za tyto hračky. My ji za všechny děti mockrát děkujeme!

Děti strávili s Vlaďkou Erbovou a Tomášem Řepkou příjemné, předvánoční odpoledne, plné her a krásných zážitků. Vlaďka s Tomášemdovezli a rozdali dárky, o které si děti napsaly Ježíškovi. Pod stromečkem bylo spoustu panenek, kočárky, autíčka, puzzle, hry a skládačky.Tomáš Řepka obdaroval malého Davida hrou Lego, kterou spolu celou poskládali. Pro větší kluky-sportovce dovezl Tomáš Řepka svou knihu „Rebel“ a fotbalový míč,  všechny dárky jim i podepsal.  Vlaďka Erbová rozdělila holčičkám panenky Chou-Chou a Baby born s doplňky, které malé holčičky tak milují.
„Každý, kdo má možnost pomáhat a zejména právě dětem, by neměl váhat. Mě na tuto myšlenku přivedla Vlaďka a je to opravdu úžasný pocit. Baví mě sledovat, jak se dětem rozzáří oči, těší mě pocit, že jim aspoň na chvilku pomůžeme zapomenout na jejich starosti,“ uvedl Tomáš Řepka.
Podle přednosty Dětské kliniky FNOL  Vladimíra Mihála jsou podobné akce na podporu dětských pacientů velmi přínosné. „Tomáš a Vlaďka jsou tvářemi naší nadace, která má dnes celorepublikový dosah. Dlouhodobě, ochotně a nezištně nás podporují. Mají moc hezký vztah k našim nemocným dětem a toho si nesmírně vážíme,“ konstatoval přednosta.

Spolu s Vlaďkou Erbovou a Tomášem Řepkou dětskou onkologii navštívili také partneři nadace Rakovina věc veřejná a sdružení Šance, kteří se také připojili s dalšími dárky pro děti.
Velmi potřebný dárek předal na oddělení pan Radek Samson z AutoSamson. Koupil na oddělení sadu nádobí do kuchyňky pro maminky, kteří zde tráví veškerý čas se svými nemocnými dětmi.
Další partneři, manželé Kaksovi ze svatebního centra Caxa donesli dětem celý kontejner hraček, který se většinou skládal z autíček, skládanek, puzzle a kreslících potřeb.
Všem mockrát děkujeme za krásnou Vánoční návštěvu.

Partneři:
Zapf Creation AG 
 www.zapf-creation.cz 
Zapf Creation AG je přední evropský výrobce funkčních i klasických panenek a  jejich příslušenství. Mezi  nejznámější značky Zapf Creation patří nejprodávanější funkční panenka BABY born®, které bylo od roku 1991 po celém světě prodáno už 15 milionů kusů. Dalšími značkami jsou Baby Annabell® a CHOU CHOU. Společným rysem všech značek jsou nejvyšší požadavky na kvalitu, design, bezpečnost a hrací hodnotu. Společnost Zapf Creation byla založena již v roce 1932 Maxem Zapfem v Roedentalu v Německu. Pro další informace prosím navštivte naši internetovou stránku www. zapf-creation.cz.

Svatební a společenské centrum Caxa  - www.caxa.cz
Autobazar Samson – www.autosamson.cz
Lukáš Navara- www.navarafoto.cz 
Jan Bartoň – 
www.filmstudiool.cz