Vlaďka Erbová svádí souboj o post nejkrásnější nevěsty pro nadaci RVV

« zpět
08.03.2012 / 14:51

Dovolujeme si vás informovat o nové soutěži SOUBOJ NEVĚST. Tento projekt pro nevěsty mimo jiné podpoří nadaci Rakovina věc veřejná – nadaci pro výzkum rakoviny (www.vecverejna.cz).

Proto se tváří tohoto projektu stala nastávající maminka, budoucí nevěsta a hlavně  patronka nadace  Vlaďka Erbová. Společně s Renatou Langmannovou nafotila promo fotografie a navíc se i svěřila, jaká bude její druhá svatba.

Pořadatelka soutěže SOUBOJ NEVĚST, Petra Monari, uvedla:  „Každá z přihlášených nastávajících nevěst má šanci vyhrát pohádkovou svatební cestu na Seychely. Navíc porota vybere 10 nevěst, kterým umožníme zapracovat, před svým velkým dnem, na dokonalé postavě. Budou moci využít služeb profesionálních stylistů, vizážistů a kadeřníků.“

O NEJ nevěstu budou moci čtenáři hlasovat od slavnostního galavečera, který se uskuteční 19. května v pražském Hotelu Praha, pomocí SMS zpráv.

Výtěžek ze zaslaných zpráv poputuje na konto nadace Rakovina věc veřejná. Navíc je pro jednoho hlasujícího, stejně jako pro vítězku, připraven poukaz na pobyt na Seychelských ostrovech.

O SOUTĚŽI:

Společnost Rofin s. r. o. pořádá 1. ročník originální soutěže Souboj nevěst. Soutěž je určena všem nevěstám, které chtějí svého nastávajícího zcela neskutečně okouzlit, a tak neváhají na sobě zapracovat, aby byly ve svůj svatební den ještě krásnější. Přihlásit se mohou všechny nevěsty, které jsou předplatitelky časopisu Tvoje svatba a vdávají se mezi 1. červnem 2012 a 1. červnem 2013. Registrační formulář do soutěže a objednávku předplatného časopisu Tvoje svatba http://www.tvoje-svatba.cz/souteze/prihlaska.aspx. Přihlásit se do soutěže můžete do 30. dubna 2012. Na stránkách – www.soubojnevest.cz – budou umístěny fotografie a medailonky všech 10 vybraných nevěst. Od 19. května 2012 bude spuštěno hlasování o NEJ nevěstu pomocí SMS zpráv. Třem nevěstám, které v období od 19. 5. do 31. 5. 2012 obdrží nejvíce soutěžních SMS zpráv odeslaných s jejím klíčovým slovem, zdarma umožníme na sobě zapracovat na těle i duchu, a to v různých fitcentrech, salonech a studiích. Každá žena je jiná, a proto pro každou z nich vytvoříme program šitý na míru.

Vlaďka Erbová a Renata LangmannováVlaďka Erbová měsíc před porodemVlaďka Erbová s dcerou Viktorkou