Vlaďka jako porotkyně v soutěži Souboj nevěst

« zpět
25.05.2012 / 10:52

Vlaďka Erbová usedla spolu se zpěvákem Norbertem Peticzkým a dalšími známými osobnostmi v 1. ročníku netradiční soutěže "Souboj nevěst".

Během slavnostního večera v hotelu Praha čekal porotu nelehký úkol - vybrat deset nejlepších nevěst a navíc jednu divokou kartu za redakci Tvoje svatba. 

Nevěsty se mezi sebou utkaly v několika soutěžních disciplínách.Finalistky nyní bojují o přízeň veřejnosti na webových stránkách www.soubojnevest.cz  Svou favoritku můžete podpořit pomocí sms zpráv a to až do 24.8.2012. Nevěsta, která získá nejvyšší počet hlasů vyhraje svatební cestu snů - na překrásný ostrov Seychely. Navíc je pro jednoho hlasujícího, stejně jako pro vítězku, připraven poukaz na pobyt na Seychelských ostrovech.

Celá soutěž má navíc charitativní podtext - výtěžek ze všech zaslaných zpráv putuje na konto nadace Rakovina věc veřejná (www.vecverejna.cz), která spolufinancuje vývoj protinádorových léčiv v Laboratoři experimentální medicíny v Olomouci.

 I z tohoto důvodu se tváří soutěže stala maminka, budoucí nevěsta, ale hlavně patronka nadace Rakovina věc veřejná, Vlaďka Erbová, která nafotila pro soutěž "Souboj nevěst" promo fotografie.

V porotě kromě Vlaďky Erbové usedl i zpěvák a jeden z patronů nadace RVV Norbert Peticzký, který v průběhu večera také zazpíval. Norbert Peticzký, kterého si můžete pamatovat z soutěž Hlas Československa, vydal v květnu své debutové CD Alchymista. Norbert se rozhodl vzdát nároku na honorář z prodeje alba a výtěžek z nákladu 2500 ks putuje na konto nadace RVV. Celková částka by se tak v celkovém součtu měla vyšplhat na 450 000 Kč.

Objednání CD Alchymista je velice jednoduché. Stačí zaslat sms na číslo 902 10 ve tvaru 902 10 ve tvarz NRVV CD JMENO PRIJMENI ADRESA. Album, jehož cena je včetně poštovného a balného 249,- Kč (cena bude přičtena k telefonnímu účtu v následujícím fakturačním období), vám bude poté zasláno poštou. 180 Kč putuje na konto nadace RVV.

Na fotky z galavečera soutěže "Souboj nevěst" se můžete podívat níže:

Vlaďka ErbováVlaďka ErbováVlaďka Erbová a soutěžící nevěstyVlaďka Erbová s další porotkyní soutěže - Danou MorávkovouVlaďka Erbová s pořadatelkou soutěže Lucií Kopeckouzpěvák Norbert Peticzký